پنجشنبه , نوامبر 23 2017

ارسال مقاله

بزرگترین رسالت و هدف سایت تخصصی تاریخ اسلام ارتباط وثیق با محققان، نویسندگان و پژوهشگران این عرصه است. باری هر چه مطالب بیشتری برای ما ارسال شود ما را در نیل به این نزدیکتر کرده است. لذا از همه محققان و نویسندگان در موضوع تاریخ، تقاضامندیم مطالب، مقالات، یادداشت های خود را برای انتشار در این نشریه دیجیتال برای ما ارسال کنند.

سایت تخصصی تاریخ اسلام،جویای آثار مستند و مستدل با محوریت تاریخ است. مطالبی که نگاه و بیان آن برای مخاطب این سایت جذاب باشد و روشی اندیشمندانه و تحلیلی در نگارش را پیش گرفته باشد. و البته مطمئنا باز نشر مطالب شما در نشریه ای دیجیتال که از سراسر جهان مخاطبانی دارد برای بهتر دیده شدن آرا و نظرات شما روشی بسیار سودمند و موثر خواهد بود.

اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان و نویسندگان، در موضوع تاریخ، می توانند سایت تخصصی تاریخ اسلام را خانه خود در فضای مجازی بدانند. و مطالب خود را از همین صفحه برای ما ارسال کنند. اما قبل از ارسال مطالب به نکات زیر توجه فرمایید:

  • تمام مسئولیت نشر مطالب بر عهده نویسنده است. ( هر چند سایت تخصصی تاریخ اسلام تمام سعی خود را خواهد کرد که بر اساس موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران مطالب خود را منتشر کند.
  • شما با ارسال مقاله به سایت تخصصی تاریخ اسلام این اجازه را می دهید که مطلب را به هر شکل در سایت خود منتشر نماید. و اجازه هر گونه ویرایشی را داشته باشد.
  • آثار خود را به صورت تایپ شده و در فرمت ورد word برای ما ارسال کنید.
  • مشخصات دقیق نویسنده و آدرس دقیق پستی و شماره تماس را داخل مقاله درج کنید.
  • ارجاعات و پاورقی ها باید بر اساس شیوه ی مرسوم منبع نویسی در دانشگاه باشد.

برای ارسال مقاله می توانید از فرم زیر استفاده کنید. و یا مقاله یا مطلبتان را برای ما ایمیل کنید. همچنین می توانید از طریق شبکه های اجتماعی همچون، فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ، مطالب و مقالات خود را برای ما ارسال کنید.

ایمیل سایت: tarikhelsam.com@gmail.com

ایمیل مدیریت سایت: hosein.ghorbanian@live.com

شماره موبایل: 09121521099

شبکه های اجتماعی: آیکن شبکه های اجتماعی در بالا و پایین صفحه سایت قرار دارد و می توانید از آدرس هر کدام از آنها برای تماس با ما استفاده کنید.

 

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

لطفا فایل مورد نظر خود را آپلود کنید. فایل ارسالی نباید از 700 کیلوبایت بیشتر باشد.